O nas

Kiedy wszyscy reklamują się tak samo... .. my znajdziemy sposób, aby Cię wyróżnić!

Na wizerunek marki składa się wiele detali i dziesiątki godzin pracy. Wizytówki, ulotki, ogłoszenia, papier firmowy, szyldy i bannery, a przede wszystkim – projekt logo. Tak naprawdę wszystko zaczyna się właśnie od logo: to ono kojarzy się wyłącznie z Twoją firmą i staje się jej znakiem rozpoznawczym.

Skoro wszystko już było – jak wyróżnić markę na rynku?

Niepowtarzalność

Sięgnij po niepowtarzalną reklamę, która staje się jednocześnie… dziełem sztuki! Możemy wykonać dla Ciebie unikalną, indywidualnie zdobioną ceramikę z logo Twojej firmy. Porcelanowe filiżanki, kubki i zestawy staną się subtelnym i eleganckim gadżetem firmowym, który z pewnością przyciągnie uwagę klientów i stanie się gratką dla kolekcjonerów.

Doświadczenie

Zdobieniem ceramiki zajmujemy się już ponad 15 lat. Od 2003 roku do naszej oferty dołączyliśmy również wyroby z nadrukami firmowymi. Od tamtej pory współpracujemy z najbardziej wymagającymi Klientami, dostarczając im kubki, filiżanki i zestawy z autorskimi wzorami z odpowiednio wkomponowanym logo firmy.

Jakość

Efekt naszej pracy to połączenie oczekiwań naszych Klientów z wyobraźnią i pasją współpracujących z nami grafików. Dbamy o estetykę i nowoczesność zdobień, a także o jakość ich wykonania. Korzystamy z najlepszych farb ceramicznych, wytwarzanych przez renomowanych producentów. Każdy produkt poddajemy następnie obróbce termicznej. Dzięki wypalaniu, ceramika staje się odporna na zmywanie, a wzór przez wiele lat zachowuje oryginalne kolory.

Kreatywność

Jesteśmy otwarci na nietypowe pomysły i kreatywne wyzwania. Każdy wyrób ceramiczny stanowi dla nas unikalną kombinację kształtu, koloru i wzoru – dbamy o to, by wszystkie te elementy połączyły się w elegancką, nowoczesną i niebanalną całość.

Zapraszamy do współpracy

Wykonujemy reklamowe zdobienia ceramiki na bezpośrednie zlecenie firm. Współpracujemy również z agencjami reklamowymi, tworząc wizerunek ich klientów. Zapraszamy do obejrzenia portfolio naszej pracowni, a następnie – do kontaktu z nami!

fb